מתוך האתר yeshivatchabad.co.il

הרב דוד לאו הרב הראשי לישראל ביקר במוסדות חב"ד בקרית גת

יום חמישי 25 יולי 2019 - 13:07

 הרב הראשי לישראל, הגאון רבי דוד לאו שליט"א ביקר ביום חמישי שעבר במוסדות חב"ד בקריית גת והביע את התרגשותו והתפעלותו. הרב אמר למלוויו כי מדובר במהפכה של ממש.

הביקור נפתח בתלמוד תורה של חב"ד בעיר, ואת פניו של הרב הראשי קיבלו במאור פנים הצוות החינוכי ובראשם המנהל הרב טוביה חבקין. קבלת פנים מכובדת קידמה את פניו, ביחד עם תלמידי התלמוד תורה והמחנכים. הרב מסר דברי תורה וברכה ובחן מספר תלמידים בלימודם והביע את שביעות רצונו מהישגי הלימוד.

לאחר מכן הוא המשיך לסיור בישיבה קטנה ובהמשך בישיבה גדולה ואת פניו קיבלו ראש הישיבה ורב הערים קריית גת ושדרות הגאון החסיד הרב משה הבלין, לצד המשגיח הרב מנחם מענדל גרונר, אנשי הצוות ובהם רבני הישיבה, הר"מים, נציג חב"ד במועצת העיר קריית גת הרה"ח ר' זלמן הכט, הרה"ח ר' יוסף יצחק וולף מהנהלת הישיבה

הרב לאו התרגש לראות את מאות התמימים השוקדים על לימודם ומנותקים מהוויות העולם ומסר בפניהם שיעור בפרשת השבוע, אחר כך צלל לסוגיה במסכת פסחים ואת דבריו קישר לשלושת השבועות ולציפייה לגאולה.

הרב הראשי לישראל סייר גם במוסדות בעלזא בקריית גת, ביקר בתלמוד תורה בעלז ובחן את הילדים, ומסר שיעור בכולל ברשות רב חסידי בעלז הרה"ג גרינוולד שליט"א. משם המשיך לבית הכנסת החב"די 'שערי גאולה' שבו מסר שיעור בפני אברכי הכולל בראשות הרב מאיר מאירי שליט"א.

לגלריית תמונות מלאה לחצו כאן 

תגובות על: הרב דוד לאו הרב הראשי לישראל ביקר במוסדות חב"ד בקרית גת
אין תגובות.