מתוך האתר yeshivatchabad.co.il

חדשות הישיבה בקרית גת

חדשות מישיבת תומכי תמימים חב"ד קרית גת

התוועדות חנוכה מרכזית בישיבה במלאות 10 שנים לאסון הנורא

 הנך מוזמן באופן אישי להתוועדות חנוכה מרכזית במלאות 10 שנים לאסון הנורא בחג החנוכה ה'תשס"ז בו נלקחו מאיתנו 3 נשמות טהורות בדרכם לביצוע שליחות הרבי באילת ​:​
 הת' יונתן ביטון, 

​הת' ​משה גולן, 
​הת' ​לוי הנדל ע"ה.
​ תנצב"ה.​

 

אי"ה בישיבת תומכי תמימים (ישיבה גדולה) בקרית גת. בהשתתפות רבני ומשפיעי הישיבה. החל מהשעה: 20:00.
מצפים לראותך.
הנהלת הישיבה.
 

 

תמונה מוטבעת 1

 

טעימה מההתוועדות הפעילה י"ט כסלו עד עלות השחר...

 התוועדות פעילה ביותר התקיימה במשך כ-7 שעות(!) עם הרה"ח זושא אלפרוביץ שיחי', דובר על לימוד החסידות וחיזוק דרכי החסידות, בהתקשרות לרבי נשיא דורנו. קהל רב נוכח במקום ביחד בהם בוגרים רבים אשר למדו בישיבה שהגיעו במיוחד להתוועד ולקחת כוחות מיוחדים מיום זה, ראש השנה לחסידות, ביחד עם מאות מתלמידי הישיבה.

בסיום התוועדות בערך בשעה 4 לפנות בוקר, לאחר שניגנו את הניגון הק' ד' בבות לאדה"ז, הכריז הרב זושא כשפניו לוהטים, על כל אחד ואחד לתת מעצמו לרבי,  אפילו אם אתה מסוגל לתת רק מחשבה אחת או דיבור אחד או מעשה אחד תן את זה ותגרום לרבי נחת מרובה. 

לפתע קם הרב ממקומו ופתח בניגון ספונטני חסידי שסחף את מאות התלמידים בריקוד במשך שעה ארוכה, ניגון רודף ניגון אור הבוקר כבר עוד מעט מפציע   והקהל מסרב להפסיק...

לצפייה… Read More »

להורדה התוועדות מלאה ר"ח כסלו עם הרה"ח מנחם מענדל גרונר

לאחר הריקודים הסוערים בישיבה, התקיימה ההתוועדות המרכזית לכבוד יום הבהיר ר"ח כסלו, בהיכל הישיבה הגדולה תומכי תמימים בקרית גת, בהשתתפות המשגיח הראשי בישיבה הרה"ח ישראל מנחם מענדל גרונר שיחי'. ובהשתתפות אורחים מבוגרי הישיבה מרחבי הארץ ואנ"ש מקרית גת והסביבה, שהגיעו במיוחד ליטול חלק ולהתמלא בכוחות חדשים. כיבוד עשיר הוגש למשתתפים הרבים.

 להורדת ההתוועדות המלאה (3 חלקים)  לחץ כאן  

הרב גרונר ששב באותו יום לאה"ק מכינוס השלוחים העולמי, ריתק את המשתתפים בסיפורים והוראות מעשיות לחיי היום היום מכינוס השלוחים ובמיוחד מהימים שחווה בעצמו ביחד עם אביו שיחי' המזכיר של הרבי, בימים של המתח והחרדה למצבו של הרבי החל משמחת תורה בשנת תשל"ח ועד לשמחה הגדולה ליציאתו של הרבי לביתו בר"ח כסלו באותה שנה.

הוא… Read More »

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.