התרומה שלך לכבוד ג בתמוז

ב"ה

עבר קיץ, כלה חורף ועדיין לא נושענו…

לכבוד היום הגדול והק' ג' תמוז, יום ההילולא של הרבי מליובאוויטש

יום בו כל אחד מבקש לחזק את ההתקשרות

עם הרבי נשיא דורנו

למהר ולהחיש את גאולתנו בהתגלות אדוננו מורנו ורבינו

זו ההזדמנות שלך לחזק את הישיבה ולקחת חלק פעיל, בהמשך הדור הבא של רבנים, שלוחים, חסידים ואנשי מעשה.

ברוך ה' חרף האתגרים הגדולים, אנחנו עומדים בשלב הגמר של השלד לבניין החדש, שישמש פנימייה נוספת למאות מתלמידנו היקרים מארץ הקודש ומכל רחבי העולם.

אנו זקוקים לשותפות שלך בבנין!

נצלו יום מיוחד ומסוגל זה, לשליחת שמות לברכה, לפדיון נפש מיוחד שישלח על ידנו אל הרבי. ברוך ה' עובדות רבות קיבלנו על משאלות שהתגשמו בפועל ממש!

הרם את תרומתך לישיבה ותזכה לכל מילי דמיטב בגשמיות וברוחניות!

לתרומה לישיבה לחץ כעת עכשיו!

להעברה בנקאית:

בנק פאג"י – 52.

סניף ביתר – 177.

מס' חשבון: 409104736

ע"ש בית דוד קרית גת.

הרבי מבקש:

"יש לעשות את המאמץ הגדול ביותר כדי לתת את האפשרות למוסדות, ישיבות וחדרים, המחנכים את ילדי ישראל בחינוך יהודי אמיתי, שיוכלו לקלוט את המספר המקסימלי של ילדים שבאפשרותם לקלוט".

(לקו"ש ח"ג עמו' 803 – עמו' 56):

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בחדשות הישיבה

חנוכת הכניסה החדשה לישיבה

בטקס רב רושם בהשתתפות רבני הישיבה, ביחד עם התלמידים התמימים שיחיו, נחנכה היום הכניסה החדשה לישיבת תות"ל קרית גת. לאחר קריאת פרק התהילים של הרבי, הוזמן הרב משה הבלין שליט"א ראש הישיבה ורב העיר שבירך את המשתתפים וגזר את הסרט לכניסה החדשה, זה השער לה' צדיקים יבואו בו!

קרא עוד »

ערב מרגש עם בוגרי הישיבה מכל הזמנים

בשבוע שעבר, בחג הגאולה י"ג תמוז (24.06.21) התכנסו מאות מבוגרי הישיבה מכל השנים והמחזורים, לערב מרגש שכולו זיכרונות וגעגועים לישיבה. אל אולמי אפריון בעיר הגיעו בזה אחר זה אברכים צעירים שסיימו את הלימודים לא מכבר, ולצדם בוגרים ותיקים שלמדו בישיבה בשנות הכ"פים, כשאך נוסדה – וכיום הם עצמם אבות ואפילו סבים לתלמידים בישיבה. האירוע המושקע

קרא עוד »

התרומה והגאולה שלך לכבוד י"ב-י"ג תמוז חג הגאולה

ב"ה "לא אותי בלבד גאל הקב"ה בי"ב תמוז, כי אם גם את כל מחבבי תורתנו הקדושה, שומרי מצווה, וגם את אשר בשם ישראל יכונה". ​​ ​לכבוד חג הגאולה של הרבי יוסף יצחק – הריי"צ (האדמו"ר השישי של חב"ד) שמסר את נפשו עבור הפצת וחיזוק לימוד התורה וקיום המצוות ברוסיה הסובייטית. ימים של גאולה פרטית לכל אחד

קרא עוד »
גלילה למעלה