תורמים ומנציחים את הת' הקדוש אליהו דוד קיי הי"ד

בימים אלו אנו משלימים את חלק א' בבניין החדש של ישיבתנו שימש פנימייה נוספת למאות תלמידים מכל רחבי הארץ והעולם, אשר מחוסר מקום נאלצים לישון בדירות שכורות שאינן מתאימות.​

זה הזמן להשתתף בהנצחתו של תלמידנו האהוב והיקר הקדוש 

הת'  אליהו דוד קיי הי"ד – באגף מיוחד שיונצח לזכרו 

לחצו כאן וקחו גם אתם חלק בבניין, ותרמו להנצחתו.

​אנו זקוקים להמשך התמיכה שלך, עבור שלב ב' והמשך סיום הבנייה של הבניין החדש. זה הזמן להיות שותף ולקחת חלק בתרומה להנצחת תלמידנו היקר והמשך הדור הבא של ילדנו בישיבה הקדושה, הרבנים, השלוחים של הרבי בכל רחבי העולם, חסידים ואנשי מעשה היוצאים מהישיבה ובונים את הדור הבא.

בעז"ה תזכו לברכות הרבי המיוחדות ל'תומכי תמימים', וכפי שאמרנו ​בשמחת תורה "תומך תמימים – הושיעא נא" ! בזכות התמיכה בישיבה הקדושה של תומכי תמימים זוכים לברכות עד בלי די בכל המצטרך !

ובפרט בימי סגולה מיוחדים אלו יט-כ כסלו – חג הגאולה.

ובקרוב ממש נזכה לגאולה האמיתית והשלימה ויאמר לצרותינו די, והקיצו ורננו שוכני עפר והוא בתוכם ובראשם.

אנא רשמו את שמותיכם ושמות בני המשפחה לפידיון נפש מיוחד שיכתב עבור התורמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בחדשות הישיבה

ילדי צבאות ה' ביחד עם הבחורים במבצע חנוכה

ילדי צבאות ה' יצאו ביחד עם הבחורים, לחנויות רבות במהלך חג החנוכה והדליקו את האור בחנות ובלבבות, ביחד עם בעלי העסקים והתושבים. הילדים תמיד מרגשים יותר! מיקיאן – חנות לצילום מוכרת בעיר, כל כך 'התלהבו' מהרעיון עד שהפיקו מגנט לכל ילד עם מזכרת מהדלקת הנרות.  

קרא עוד »

מאירים את הדרום באור החנוכה

מגדרה ועד דימונה ובאר שבע, מאירים את הדרום באור החנוכה! מידי ערב יוצאים מאות בחורי הישיבה, למבצע חנוכה מחמם בכל אזור הדרום, מדליקים נרות בחנויות, משמחים באהבה בעלי עסקים ואת חיילי צה"ל המסורים.  

קרא עוד »

כיצד למסור שיעור טוב – הפצת מעיינות החסידות עם הרב יוסף סגל

לכבוד חג הגאולה י"ט כסלו, זכינו לאורח מיוחד, פה מפיק מרגליות, הרה"ח יוסף סגל. הרב מסר שיעור מרתק ומעשי, על חשיבות לימוד החסידות והפצתה בכל מקום, והאופן הנכון איך להתכונן לשיעור ומסירתו לקהל הרחב.   צילום: יוסף יצחק קורנט

קרא עוד »
גלילה למעלה