חיילי חיל האוויר למדו בצוותא עם תלמידי הישיבה

חיילי פלוגת הנגב בחיל האוויר, הפלוגה החרדית, הגיעו היום (ט"ז אלול ה'תשפ"א 22.08.21), ליום שכולו תורה בישיבת חב"ד בקריית גת.

מפקד הפלוגה, בוגר הישיבה, מר שמואל קירש, ששוחח עם ראש הישיבה ורב העיר, הרה"ג הרב משה הבלין, בלבביות רבה.

החיילים החרדים למדו בצוותא בבית המדרש (ה'זאל') עם התלמידים גמרא במסכת 'שבת', סדר שנמשך חצי יום.

הרה"ג הרב מנחם מענדל גרונר מרבני הישיבה, מסר להם שיעור מיוחד על הכנה לראש השנה על פי תורת החסידות. לאחר סדר הלימוד, סעדו בצוותא ובשבת אחים גם יחד, התלמידים והחיילים.

מי שהוביל את ה'יום תורה' לחיילים החרדים הוא הרב יצחק דויטש, יועץ חינוכי ורכז הפלוגה מטעם עמותת "נצח יהודה".

צילום: דוברות נצח יהודה 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בחדשות הישיבה

כפרות ערב יום כיפורים תשפ"ב 2021

מהו מנהג הכפרות   בזמן שבית המקדש היה קיים, היה ה"שעיר לעזאזל" חלק עיקרי בעבודת יום הכיפורים. את השעיר שעלה בגורל היו נוטלים למקום רחוק, שם היו משליכים אותו מהר גבוה ככפרה על חטאי בני-ישראל. כזכר למנהג זה אנו מקיימים את מנהג ה"כפרות". עם זאת, על-מנת שלא יחשבו שאנו מקריבים קורבן בימינו כשבית המקדש חרב,

קרא עוד »

חיילי חיל האוויר למדו בצוותא עם תלמידי הישיבה

חיילי פלוגת הנגב בחיל האוויר, הפלוגה החרדית, הגיעו היום (ט"ז אלול ה'תשפ"א 22.08.21), ליום שכולו תורה בישיבת חב"ד בקריית גת. מפקד הפלוגה, בוגר הישיבה, מר שמואל קירש, ששוחח עם ראש הישיבה ורב העיר, הרה"ג הרב משה הבלין, בלבביות רבה. החיילים החרדים למדו בצוותא בבית המדרש (ה'זאל') עם התלמידים גמרא במסכת 'שבת', סדר שנמשך חצי יום.

קרא עוד »

שיפוץ והרחבת חדר האוכל לרווחת התלמידים

בימים אלו בהם התלמידים שוהים בביתם בשל חופשת הקיץ "בין הזמנים", מנצלים צוות האחזקה את ההזדמנות לשפץ ולהרחיב את חדר האוכל והכניסה לבניין ישיבה גדולה. הריצוף והקרמיקה הוחלפו בחדשים ומהודרים והורחב גם חדר האוכל, דבר שיאפשר מקום לעשרות תלמידים בזמן הארוחות, ובמקום נאה ומכובד. כמו כן הוחלפו הקרמיקה הישנה בבית המדרש ('הזאל') של ישיבה גדולה

קרא עוד »
גלילה למעלה