הצדעה לשלוחי הרבי בלשכת ראש העיר קרית גת

הצדעה לשלוחי הרבי בלשכת ראש העיר קרית גת

לכבוד י"א בניסן, יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש, כינס מר אבירם דהרי ראש העיר קרית גת, את שלוחי הרבי הפרוסים ברחבי עירנו קריתגת למעמד הצדעה מיוחד והרמת כוסית.

ראש העיר האזין לסקירה מכל אחד מהשלוחים הפועלים בעיר ללא הפסקה במשך כל ימותהשנה ועל היעדים אליהם הם שאופים להגיע בעזרתה' בשנה הקרובה.

ראש העיר הביע את הערכתו העמוקה על עבודת הקודש של השלוחים ואמר כי הם פועלים ללא לאות להגיע לכל יהודי, ועושים הכל למען הכלל ללא כל אינטרסים אישיים.

בסיומו של המעמד התקיים טקס מכירת החמץ שבבעלות העירייה ע"י ראש העיר  לרב משה הבלין שליט"א רבה העיר וראש ישיבת חב"ד בקרית גת.

השתתפו באירוע: רב העיר הרב משה הבלין, חבר מועצת העיר ר' זלמן הכט, מנכ"ל חברת יפתח ר' מאיר ואזנה, עוזר ראש העיר מר דודו ארואס, יחד עם השלוחים: הרב מענדי איידלקופ – כרמי גת. הרב יצחק אלישביץ – שליח לדוברי רוסית. הרב שלמה בוטבול – מרכז העיר. הרב יוראי ברימט – חב"ד לנוער. הרב דב הבלין – כרמי גת. הרב שלמה וולפא – שער דרום. הרב שמואל כהן סעידוב – שער דרום. הרב יעקב מויאל – רובע הפורצים. הרב מענדי משי זהב – הקריה החרדית. הרב ניסן פייזקוב – רובע גליקסון והקהילה הבוכרית. הרב אלישיב קפלון – רובע המגדים. הרב שניאור רבינוביץ – רובע הפרחים. הרב מענדי רייצס – רובע גליקסון. הרב ראובן שניאורסון – רובע הבנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בחדשות הישיבה

חנוכת הכניסה החדשה לישיבה

בטקס רב רושם בהשתתפות רבני הישיבה, ביחד עם התלמידים התמימים שיחיו, נחנכה היום הכניסה החדשה לישיבת תות"ל קרית גת. לאחר קריאת פרק התהילים של הרבי, הוזמן הרב משה הבלין שליט"א ראש הישיבה ורב העיר שבירך את המשתתפים וגזר את הסרט לכניסה החדשה, זה השער לה' צדיקים יבואו בו!

קרא עוד »

ערב מרגש עם בוגרי הישיבה מכל הזמנים

בשבוע שעבר, בחג הגאולה י"ג תמוז (24.06.21) התכנסו מאות מבוגרי הישיבה מכל השנים והמחזורים, לערב מרגש שכולו זיכרונות וגעגועים לישיבה. אל אולמי אפריון בעיר הגיעו בזה אחר זה אברכים צעירים שסיימו את הלימודים לא מכבר, ולצדם בוגרים ותיקים שלמדו בישיבה בשנות הכ"פים, כשאך נוסדה – וכיום הם עצמם אבות ואפילו סבים לתלמידים בישיבה. האירוע המושקע

קרא עוד »

התרומה והגאולה שלך לכבוד י"ב-י"ג תמוז חג הגאולה

ב"ה "לא אותי בלבד גאל הקב"ה בי"ב תמוז, כי אם גם את כל מחבבי תורתנו הקדושה, שומרי מצווה, וגם את אשר בשם ישראל יכונה". ​​ ​לכבוד חג הגאולה של הרבי יוסף יצחק – הריי"צ (האדמו"ר השישי של חב"ד) שמסר את נפשו עבור הפצת וחיזוק לימוד התורה וקיום המצוות ברוסיה הסובייטית. ימים של גאולה פרטית לכל אחד

קרא עוד »
גלילה למעלה